Zdrowie

2017-09-22

Powiatowa Akademia Ruchu

Z początkiem października rozpocznie się III edycja Powiatowej Akademii Ruchu – jesień 2017. Celem przedsięwzięcia jest propagowanie zdrowego stylu życia i upowszechnianie aktywności fizycznej wśród mieszkańców powiatu wrzesińskiego poprzez serię cyklicznych bezpłatnych zajęć.

W nadchodzącej edycji zaplanowano cotygodniowe zajęcia z fitballu oraz aerobicu. Zajęcia prowadzone będą przez 10 tygodni w terminie od 2 października do 5 grudnia 2017 r. Zapisy prowadzone są od 22 września 2017 r.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wypełnienie dokumentów zgłoszeniowych i dostarczenie ich do Starostwa Powiatowego we Wrześni, pok. 109 przed rozpoczęciem pierwszych zajęć. Dokumenty można pobrać ze strony internetowej www.wrzesnia.powiat.pl z zakładki Zdrowie (tutaj) oraz w Referacie Promocji Zatrudnienia, Spraw Obywatelskich i Zdrowia Starostwa Powiatowego. Przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Koordynatorem zajęć jest Referat Promocji Zatrudnienia, Spraw Obywatelskich i Zdrowia Starostwa Powiatowego we Wrześni, tel. 61 640 44 73 lub 61 640 44 64.

Biuletyn Informacji Publicznej

jak załatwić sprawę w urzędzie

Mapa powiatu

Przegląd Powiatowy - Biuletyn Informacyjny Powiatu Wrzesińskiego

Szlak Piastowski

Kronika filmowa Powiatu Wrzesińskiego

Bezpłatny System Informacji Sisms.pl

Atrakcyjne nieruchomości na sprzedaż

Powiat Wrzesiński - zobacz naszą prezentację

Ostrzeżenia, Komunikaty, Informacje

Oferty pracy on-line

Aby obejrzeć mapę powiatu, prosimy o zainstalowanie programu Adobe Flash Player. Pobierz najnowszą wersję odtwarzacza Flash.

Wybór mapy powiatu:

Mapa google System informacji przestrzennej