Artykuły

Co zrobić, gdy bankomat nie wyda pieniędzy?

Czasem bankomat nie wydaje pieniędzy zgodnie z wystukaną na nim kwotą albo otrzymujemy inną kwotę od zaplanowanej. Co wtedy?

Nieprawidłowy tryb transakcji może być spowodowany między innymi problemami z połączeniem z bankiem, zabrudzeniem karty bankomatowej. Niezależnie od tego, z jakiego bankomatu korzystamy, o kłopotach należy jak najszybciej zawiadomić bank, w którym mamy konto i do niego kartę. Na każdej karcie znajduje się numer telefonu do biura obsługi klienta danego banku.

Telefonicznie zgłaszamy błąd bankomatu, podajemy miejsce zdarzenia i numer karty. Doradca od razu sprawdza stan konta i przyjmuje reklamację.

Problem można również zgłosić za pośrednictwem Internetu lub osobiście w banku. Wydruk z bankomatu nie jest konieczny do złożenia reklamacji, warto jednak go brać po każdej transakcji. Z pewnością ułatwi to załatwianie formalności związanych z dochodzeniem, gdzie i kiedy pobieraliśmy pieniądze z bankomatu.

Zazwyczaj jest tak, że pieniądze zostają zwrócone na rachunek.

Biuletyn Informacji Publicznej

jak załatwić sprawę w urzędzie

Mapa powiatu

Przegląd Powiatowy - Biuletyn Informacyjny Powiatu Wrzesińskiego

Szlak Piastowski

Kronika filmowa Powiatu Wrzesińskiego

Bezpłatny System Informacji Sisms.pl

Atrakcyjne nieruchomości na sprzedaż

Powiat Wrzesiński - zobacz naszą prezentację

Ostrzeżenia, Komunikaty, Informacje

Oferty pracy on-line

Aby obejrzeć mapę powiatu, prosimy o zainstalowanie programu Adobe Flash Player. Pobierz najnowszą wersję odtwarzacza Flash.

Wybór mapy powiatu:

Mapa google System informacji przestrzennej