Aktualności

2009-11-27

Teraz My - Pokolenie 50+

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego . Realizacja Projektu odbywa się pod nadzorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu.

Czas realizacji projektu: 2008 – 2010.

Firma Profutura s.c. uzyskała dofinansowanie do projektu szkoleniowego pod tytułem "Teraz My - Pokolenie 50+” Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, oraz ze środków Budżetu Państwa. Realizacja Projektu odbywa się pod nadzorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu.

Celem Projektu jest podniesienie kwalifikacji osób nieaktywnych zawodowo z regionu Wielkopolski w zakresie komunikacji obcojęzycznej (język angielski i niemiecki) metodą tradycyjną oraz za pomocą platformy e-learningowej. Projekt ma charakter otwarty, jest skierowany do wszystkich osób nieaktywnych zawodowo, zameldowanych na terenie województwa wielkopolskiego, chcących z własnej inicjatywy podwyższać swoje kwalifikacje.

Więcej informacji: http://50-plus.profutura.poznan.pl

Biuletyn Informacji Publicznej

jak załatwić sprawę w urzędzie

Mapa powiatu

Przegląd Powiatowy - Biuletyn Informacyjny Powiatu Wrzesińskiego

Szlak Piastowski

Kronika filmowa Powiatu Wrzesińskiego

Bezpłatny System Informacji Sisms.pl

Atrakcyjne nieruchomości na sprzedaż

Powiat Wrzesiński - zobacz naszą prezentację

Ostrzeżenia, Komunikaty, Informacje

Oferty pracy on-line

Aby obejrzeć mapę powiatu, prosimy o zainstalowanie programu Adobe Flash Player. Pobierz najnowszą wersję odtwarzacza Flash.

Wybór mapy powiatu:

Mapa google System informacji przestrzennej