Aktualności

2009-11-27

Młodzi i Aktywni 45+

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Realizacja Projektu odbywa się pod nadzorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu. Czas realizacji projektu: 1 września 2009-1 marca 2011.

Firma Profutura s.c. uzyskała dofinansowanie do projektu szkoleniowego pod tytułem "Młodzi i Aktywni 45+”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, oraz ze środków Budżetu Państwa. Realizacja Projektu odbywa się pod nadzorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu.
 
Celem Projektu jest podniesienie kwalifikacji zawodowych osób pracujących w wieku powyżej 45 z regionu Wielkopolski w zakresie komunikacji obcojęzycznej metodą tradycyjną oraz za pomocą platformy e-learningowej. Projekt ma charakter otwarty, jest skierowany do wszystkich osób pracujących lub zameldowanych na terenie województwa wielkopolskiego, wykonujących pracę na podstawie umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę, umowy zlecenia lub umowy o dzieło, chcących z własnej inicjatywy podwyższyć swoje kwalifikacje. W ramach projektu planuje się przeszkolenie 200 osób z miast województwa wielkopolskiego.

Więcej informacji: http://45-plus.profutura.poznan.pl/45-plus/wstep

Biuletyn Informacji Publicznej

jak załatwić sprawę w urzędzie

Mapa powiatu

Przegląd Powiatowy - Biuletyn Informacyjny Powiatu Wrzesińskiego

Szlak Piastowski

Kronika filmowa Powiatu Wrzesińskiego

Bezpłatny System Informacji Sisms.pl

Atrakcyjne nieruchomości na sprzedaż

Powiat Wrzesiński - zobacz naszą prezentację

Ostrzeżenia, Komunikaty, Informacje

Oferty pracy on-line

Aby obejrzeć mapę powiatu, prosimy o zainstalowanie programu Adobe Flash Player. Pobierz najnowszą wersję odtwarzacza Flash.

Wybór mapy powiatu:

Mapa google System informacji przestrzennej