Aktualności

2010-03-19

Misja gospodarcza przedsiębiorstw do Indii

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego przy współpracy z indyjskimi partnerami organizuje Misję Gospodarczą Wielkopolskich Przedsiębiorstw do Indii, która odbędzie się w dniach 2-9 maja 2010 r.

Misja ma umożliwić nawiązanie bezpośredniego kontaktu i prowadzenie konkretnych i szczegółowych rozmów pomiędzy przedsiębiorcami polskimi oraz indyjskimi w stanie Maharasztra ze stolicą w Bombaju. Mogą wziąć w niej udział firmy z województwa wielkopolskiego, w szczególności z segmentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP). Zaproszeni są przedsiębiorcy ze wszystkich branż.

Firmy zainteresowane udziałem w misji proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem www.umww.pl/biznes/aktualnosci.html oraz przesłanie go na adres e-mail michal.cieslak@umww.pl do 29 marca 2010 r. Dodatkowe informacje można uzyskać w Departamencie Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, ul Przemysłowa 46, tel. 61 65 80 735 lub 61 65 80 730.

 

UMWW

 

Biuletyn Informacji Publicznej

jak załatwić sprawę w urzędzie

Mapa powiatu

Przegląd Powiatowy - Biuletyn Informacyjny Powiatu Wrzesińskiego

Szlak Piastowski

Kronika filmowa Powiatu Wrzesińskiego

Bezpłatny System Informacji Sisms.pl

Atrakcyjne nieruchomości na sprzedaż

Powiat Wrzesiński - zobacz naszą prezentację

Ostrzeżenia, Komunikaty, Informacje

Oferty pracy on-line

Aby obejrzeć mapę powiatu, prosimy o zainstalowanie programu Adobe Flash Player. Pobierz najnowszą wersję odtwarzacza Flash.

Wybór mapy powiatu:

Mapa google System informacji przestrzennej