Aktualności

2017-09-12

Biegowe Grand Prix Powiatu

W sobotę 9 września ze stadionu miejskiego w Miłosławiu 182 biegaczy wyruszyło w ostatni etap Grand Prix Powiatu Wrzesińskiego w biegach ulicznych na dystansie 10km. Poprzednie etapy to: Bieg Kosynierów we Wrześni, Bieg do Lata w Nekli, Bieg o Złoty Kłos w Kołaczkowie i Bieg Kazimierzowski w Pyzdrach.

Trasa wiodła z Miłosławia do Chrustowa. Warto zaznaczyć, że był to już drugi bieg zorganizowany przez stowarzyszenie Miłosław Biega we współpracy z Urzędem Gminy, Szkołą Podstawową im. Wiosny Ludów, Miłosławskim Centrum Kultury oraz Orlikiem Miłosław. Pierwsze miejsce z czasem 35:04 zajął Maciej Łucyk, zaraz za nim na mecie pojawili się Roman Kłosowski i Leszek Wierzbicki. W ramach spotkania odbyły się również biegi dla dzieci. 

Dekoracji uczestników miłosławskiego biegu dokonali: starosta wrzesiński Dionizy Jaśniewicz, przewodniczący Rady Miejskiej Hubert Gruszczyński i zastępca burmistrza Błażej Pera, natomiast Grand Prix wręczył Robert Klimczak. Nad bezpieczeństwem czuwali wolontariusze, przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji we Wrześni oraz druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Miłosławia i Mikuszewa.

Wyniki II biegu Miłosław

Wyniki Grand Prix Powiatu Wrzesińskiego

Szymon Rewers