Aktualności

2017-02-26

Zapraszamy na Odwilż

V Miłosławska Odwilż Teatralna odbędzie się 24-25 marca w kościele poewangelickim w Miłosławiu.

 

Dotychczas podczas Odwilży występował tylko teatr Terminus a Quo z Nowej Soli, który w ciągu czterech lat wystawił łącznie 25 spektakli i monodramów.

W tym roku, z okazji małego jubileuszu, organizatorzy przygotowali dla widzów niespodziankę i do występów zaprosili dwa nowe teatry. Pierwszym z nich jest Teatr w Depozycie z Gniezna, który przedstawi spektakl Pan Sławek. Wernisaż poświęcony pamięci Sławomira Kuczkowskiego. Gnieźnianie zaprezentują się pierwszego dnia Odwilży o 19. Natomiast w sobotę, 25 marca, o 20 wystąpi wrzesiński Teatr Otczapy ze swym najnowszym, wielokrotnie nagradzanym spektaklem Nieporuszenie.
Nie zabraknie oczywiście sztuk z repertuaru Terminus a Quo. Zobaczymy m.in. najnowsze produkcje teatru – monodramy Idzie Grześ i Cocaine, a także Szkołę czarownic, która była wystawiana podczas pierwszej Odwilży w Miłosławiu.

Organizatorami są Starostwo Powiatowe i Kulturalny Miłosław. Więcej informacji na profilu Miłosławska Odwilż Teatralna na Facebooku. Wstęp na dwudniową imprezę jest bezpłatny. 

(red.)

Szkoła czarownic, fot. Roman Lipigórski

Szkoła czarownic, fot. Roman Lipigórski