Aktualności

2017-02-26

Zapraszamy na Odwilż

V Miłosławska Odwilż Teatralna odbędzie się 24-25 marca w kościele poewangelickim w Miłosławiu.

 

Dotychczas podczas Odwilży występował tylko teatr Terminus a Quo z Nowej Soli, który w ciągu czterech lat wystawił łącznie 25 spektakli i monodramów.

W tym roku, z okazji małego jubileuszu, organizatorzy przygotowali dla widzów niespodziankę i do występów zaprosili dwa nowe teatry. Pierwszym z nich jest Teatr w Depozycie z Gniezna, który przedstawi spektakl Pan Sławek. Wernisaż poświęcony pamięci Sławomira Kuczkowskiego. Gnieźnianie zaprezentują się pierwszego dnia Odwilży o 19. Natomiast w sobotę, 25 marca, o 20 wystąpi wrzesiński Teatr Otczapy ze swym najnowszym, wielokrotnie nagradzanym spektaklem Nieporuszenie.
Nie zabraknie oczywiście sztuk z repertuaru Terminus a Quo. Zobaczymy m.in. najnowsze produkcje teatru – monodramy Idzie Grześ i Cocaine, a także Szkołę czarownic, która była wystawiana podczas pierwszej Odwilży w Miłosławiu.

Organizatorami są Starostwo Powiatowe i Kulturalny Miłosław. Więcej informacji na profilu Miłosławska Odwilż Teatralna na Facebooku. Wstęp na dwudniową imprezę jest bezpłatny. 

(red.)

Szkoła czarownic, fot. Roman Lipigórski

Szkoła czarownic, fot. Roman Lipigórski

 

Biuletyn Informacji Publicznej

jak załatwić sprawę w urzędzie

Mapa powiatu

Przegląd Powiatowy - Biuletyn Informacyjny Powiatu Wrzesińskiego

Szlak Piastowski

Kronika filmowa Powiatu Wrzesińskiego

Bezpłatny System Informacji Sisms.pl

Atrakcyjne nieruchomości na sprzedaż

Powiat Wrzesiński - zobacz naszą prezentację

Ostrzeżenia, Komunikaty, Informacje

Oferty pracy on-line

Aby obejrzeć mapę powiatu, prosimy o zainstalowanie programu Adobe Flash Player. Pobierz najnowszą wersję odtwarzacza Flash.

Wybór mapy powiatu:

Mapa google System informacji przestrzennej