Aktualności

2017-05-12

Koncert Stanisławy Celińskiej w Miłosławiu

Starosta Wrzesiński zaprasza na koncert

Na Powiatowej scenie Kultury Zamkowa w Miłosławiu (dawny kościół ewangelicki) śpiewali już Irena Santor, Eleni, Hanna Banaszak, Myslovitz czy Janusz Radek. 10 czerwca o 18 w tym wyjątkowym miejscu odbędzie się koncert Stanisławy Celińskiej z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko.

Artystka wystąpi w Miłosławiu ze swoim recitalem Atramentowa. To płyta, na którą muzykę skomponował Maciej Muraszko, a teksty napisali m.in. Wojciech Młynarski, Dorota Czupkiewicz i Muniek Staszczyk. Na recital składają się też covery - m.in. Pod papugami Niemena czy Do rycerzy, do szlachty, do mieszczan zespołu Hey. Płyta Atramentowa osiągnęła status podwójnie platynowej i była najlepiej sprzedającym się krążkiem w sieci sklepów Empik w 2015 roku.

Stanisława Celińska z Maciejem Muraszko - KFPP Opole 2009 - fot. Szymon Michta

Stanisława Celińska śpiewa nastrojowo i spokojnie, nienachalnie. Okrzyknięto ją polską Cesarią Evorą, bo niesamowicie potrafi opowiadać historie swoim głosem, przekazując prawdę i życiową mądrość. To sprawia, że kocha ją publiczność, a także branża muzyczna – artystka jest laureatką wielu nagród, jej płyty szybko pokrywają się złotem i platyną, a bilety na koncerty wyprzedają się błyskawicznie.

Koncert w Teatrze Starym w Lublinie - fot. Wojciech Nieśpiałowski

Stanisława Celińska to także popularna aktorka. Na dużym ekranie mogliśmy oglądać ją m.in. w filmach Pieniądze to nie wszystko, Krajobraz po bitwie, Spis cudzołożnic. Grała także w licznych serialach, m.in. w Złotopolskich, Zmiennikach, Heli w opałach, Samym życiu, a obecnie występuje w Barwach szczęścia.

Koncert w Fabryce Trzciny 8 - fot. Piotr Grzybowski

Miłosławski koncert będzie wyjątkowy, ponieważ z artystką na scenie wystąpi 9-osobowy zespół. Usłyszymy m.in. kontrabas, saksofon, djembe, flet, akordeon. Koncert w Miłosławiu zaplanowano na 10 czerwca na godz. 18. Wokalistka wystąpi razem z dziewięcioosobowym zespołem pod dyrekcją uznanego polskiego muzyka Macieja Muraszko.

 


Bilety w cenie 50 zł można nabywać od 24 kwietnia:

we Wrześni:
- w Starostwie Powiatowym, pok. 111 w godzinach 8-15 od poniedzialku do piątku;
- w biurze ogłoszeń Wiadomości Wrzesińskich, ul. Kaliska 1D.

w Miłosławiu:
- w recepcji Hotelu Boss, pl. Wiosny Ludów 16;
- w Galerii Waligóra, pl. Wiosny Ludów 14.

Można rezerwować i nabywać bilety przez Internet, pisząc na: kulturalny.miloslaw@gmail.com.

Biuletyn Informacji Publicznej

jak załatwić sprawę w urzędzie

Mapa powiatu

Przegląd Powiatowy - Biuletyn Informacyjny Powiatu Wrzesińskiego

Szlak Piastowski

Kronika filmowa Powiatu Wrzesińskiego

Bezpłatny System Informacji Sisms.pl

Atrakcyjne nieruchomości na sprzedaż

Powiat Wrzesiński - zobacz naszą prezentację

Ostrzeżenia, Komunikaty, Informacje

Oferty pracy on-line

Aby obejrzeć mapę powiatu, prosimy o zainstalowanie programu Adobe Flash Player. Pobierz najnowszą wersję odtwarzacza Flash.

Wybór mapy powiatu:

Mapa google System informacji przestrzennej