Aktualności

2017-04-18

Jest nazwa

 Głosowanie na nazwę kościoła w Miłosławiu przy ulicy Zamkowej 21 zakończone! Zwyciężyła nazwa Powiatowa Scena Kultury Zamkowa. Mamy nadzieję, że utrwali się w pamięci mieszkańców powiatu.

Film TV Wielkopolska

18 kwietnia o godzinie 13 Zarząd Powiatu we Wrześni rozlosował w starostwie nagrody pomiędzy uczestnikami głosowania na nazwę kościoła poewangelickiego w Miłosławiu. Najbardziej spodobała się głosującym Powiatowa Scena Kultury „Zamkowa”. Nagrodę główną, czyli roczny karnet wstępu na imprezy organizowanie na Zamkowej przez starostwo, wylosowała Krystyna Górna. Pozostałe trzy nagrody w postaci paczek z powiatowymi gadżetami trafiły do Alicji Kowalskiej, Agnieszki Stawickiej i Beaty Wojciechowskiej. Zwyciężczyniom gratulujemy!

Najbliższy koncert na Zamkowej to recital znakomitej artystki Stanisławy Celińskiej, która wystąpi z dziewięcioosobowym zespołem 10 czerwca (sobota) o godzinie 18. Bilety w cenie 50 zł do nabycia od poniedziałku 24 kwietnia. Szczegóły na plakacie.

(red.)

Biuletyn Informacji Publicznej

jak załatwić sprawę w urzędzie

Mapa powiatu

Przegląd Powiatowy - Biuletyn Informacyjny Powiatu Wrzesińskiego

Szlak Piastowski

Kronika filmowa Powiatu Wrzesińskiego

Bezpłatny System Informacji Sisms.pl

Atrakcyjne nieruchomości na sprzedaż

Powiat Wrzesiński - zobacz naszą prezentację

Ostrzeżenia, Komunikaty, Informacje

Oferty pracy on-line

Aby obejrzeć mapę powiatu, prosimy o zainstalowanie programu Adobe Flash Player. Pobierz najnowszą wersję odtwarzacza Flash.

Wybór mapy powiatu:

Mapa google System informacji przestrzennej