Aktualności

2017-11-16

Closterkeller we Wrześni

2 grudnia o 19 w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni zagra legenda polskiego rocka gotyckiego – Closterkeller.

Closterkeller to czołowy przedstawiciel nurtu tzw. „klimatycznego” rocka na polskiej scenie i od lat niezmiennie plasuje się na wysokich pozycjach w rankingach polskich zespołów rockowych. Liderką zespołu jest Anja Orthodox – jedna z najciekawszych polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem, charyzmą i manierą wokalną.
Closterkeller słynie ze wspaniałych koncertów. Perfekcja wykonania, doskonałe kompozycje i aranżacje oraz po prostu piękna muzyka czynią z nich niezapomniane wydarzenia. Grono słuchaczy Closterkeller jest bardzo szerokie. Jest ceniony zarówno przez starszych, jak i młodszych fanów pięknej muzyki od gotyku przez rock do popu. Bierze się to niewątpliwie z dużej różnorodności stylistycznej utworów zespołu.

Zespół zagra we Wrześni swoje najsłynniejsze przeboje, m.in. Władzę i Agnieszkę oraz kompozycje z najnowszej płyty zespołu – Viridian. Album jest bardzo uznany przez krytyków muzycznych. – Na nowej płycie Closterkeller w zasadzie nie ma złych numerów. (...) Ciężko w słowach opisać klimat, który spowija całą płytę. Anja odziała masę numerów w bajkowo-oniryczne szaty, które w połączeniu jej wokalem, rozmaitymi zaśpiewami i pozostałą warstwą instrumentalną niebywale działają na ludzką wyobraźnię – pisze Mateusz na stronie krytycznieomuzyce.com. – Jest klimat, jest charakterystyczny głos Anji Orthodox, czyli dwa najbardziej rozpoznawalne elementy DNA kapeli. Mało na tej płycie słabych momentów. Pogłoski o muzycznym wypaleniu Closterkellera okazały się mocno przesadzone – recenzuje Marcin Knapik. Jak wszystkie płyty zespołu, także temu patronuje kolor. Viridian to odcień szmaragdowej zieleni, a zarazem symbol życia i witalności.

Bilety w cenie 35 zł będzie można nabywać od 7 listopada:

– we Wrześni w pubie AQQ przy ulicy Warszawskiej 26 i w Kawiarni Klimatyczna przy ulicy Kaliskiej 1D (w siedzibie Wiadomości Wrzesińskich),

– w Miłosławiu w Małej Galerii Waligóra, plac Wiosny Ludów 14.

Można rezerwować i nabywać bilety przez Internet: kulturalny.miloslaw@gmail.com.

(agda)

 

Biuletyn Informacji Publicznej

jak załatwić sprawę w urzędzie

Mapa powiatu

Przegląd Powiatowy - Biuletyn Informacyjny Powiatu Wrzesińskiego

Szlak Piastowski

Kronika filmowa Powiatu Wrzesińskiego

Bezpłatny System Informacji Sisms.pl

Atrakcyjne nieruchomości na sprzedaż

Powiat Wrzesiński - zobacz naszą prezentację

Ostrzeżenia, Komunikaty, Informacje

Oferty pracy on-line

Aby obejrzeć mapę powiatu, prosimy o zainstalowanie programu Adobe Flash Player. Pobierz najnowszą wersję odtwarzacza Flash.

Wybór mapy powiatu:

Mapa google System informacji przestrzennej