Aktualności

2017-02-01

Akademia Ruchu - ostatnie miejsca

Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc na aerobik - zapraszamy!

Z początkiem lutego rozpoczęła się kolejna edycja Powiatowej Akademii Ruchu – wiosna 2017. Celem przedsięwzięcia jest propagowanie zdrowego stylu życia i upowszechnianie aktywności fizycznej wśród mieszkańców powiatu wrzesińskiego poprzez serię cyklicznych bezpłatnych zajęć.

W nadchodzącej edycji zaplanowano cotygodniowe zajęcia z aerobiku, fitballu oraz jogi. Zajęcia prowadzone będą przez 10 tygodni w terminie od 6 lutego do 11 kwietnia – szczegóły na plakacie.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wypełnienie dokumentów zgłoszeniowych dostępnych na stronie internetowej www.wrzesnia.powiat.pl w zakładce Zdrowie oraz w Referacie Promocji Zatrudnienia, Spraw Obywatelskich i Zdrowia Starostwa Powiatowego, i dostarczenie ich do Starostwa Powiatowego we Wrześni, pok. 109 przed rozpoczęciem pierwszych zajęć. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Koordynatorem zajęć jest Referat Promocji Zatrudnienia, Spraw Obywatelskich i Zdrowia Starostwa Powiatowego we Wrześni, tel. 61 640 44 73/64.

 


 

 

Biuletyn Informacji Publicznej

jak załatwić sprawę w urzędzie

Mapa powiatu

Przegląd Powiatowy - Biuletyn Informacyjny Powiatu Wrzesińskiego

Szlak Piastowski

Kronika filmowa Powiatu Wrzesińskiego

Bezpłatny System Informacji Sisms.pl

Atrakcyjne nieruchomości na sprzedaż

Powiat Wrzesiński - zobacz naszą prezentację

Ostrzeżenia, Komunikaty, Informacje

Oferty pracy on-line

Aby obejrzeć mapę powiatu, prosimy o zainstalowanie programu Adobe Flash Player. Pobierz najnowszą wersję odtwarzacza Flash.

Wybór mapy powiatu:

Mapa google System informacji przestrzennej